Get Adobe Flash player

REKLAMACJE I ZWROTY

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:

"FROMAG"

UL. WRZOSOWA 5

59-706 GROMADKA

ZWROT / WYMIANA TOWARU

1. Towar w całości i oryginalnie zapakowany należy do nas odesłać BEZ POBRANIA. Odpowiedzialność za dostarczenie przesyłki bez uszkodzeń leży po stronie kupującego.

2. Do przesyłki należy dołączyć kserokopie Faktury Vat.

3. Wymiany towaru dokonamy w najszybszym możliwym terminie.

4. Zwroty towarów rozpatrujemy do 7 dni . Zgodnie z ustawą przelewy zwrotne na rachunek bankowy są dokonywane po otrzymaniu zwrotnie podpisanej Faktury Korygującej.

5. Kupujący na swój koszt dostarcza przedmiot reklamacji.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

1. W przypadku chęci odstąpienia od umowy zawartej na odległość do 14 dni bez podania przyczyny , kupujący jako osoba fizyczna ma takie prawo. Towar zwrócony musi być w całości oraz w oryginalnym opakowaniu. Nie dopuszczalne jest przebieranie towaru i odsyłanie pozostałej części.

2. Osoby które nabyły towar w celach związanych z działalnością gospodarczą nie podlegają tej ustawie , NIE MAJĄ PRAWA DO ZWROTU TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

3. Kupujący odstępujący od umowy musi zgłosić mailowo na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do naszej firmy w przeciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

4. Towar należy odesłać w stanie nienaruszonym tzn. towar nie może być przez niego w żaden sposób używany, w oryginalnych opakowaniach. Odpowiedzialność za dostarczenie przesyłki bez uszkodzeń leży po stronie kupującego.

5. Wszelkie koszty przesyłek pokrywa kupujący

6. Zgodnie z ustawą w przeciągu 14 dni od otrzymaniu przesyłki i podpisanej Faktury Korygującej dokonamy zwrotu na rachunek bankowy podany przez kupującego.

7. Towar robiony na zamówienie klienta i wysyłki realizowane na zamówienie NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI I WYMIANIE

Fromag - Ceramika Budowlana - 59-706 Gromadka, ul. Wrzosowa 5

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

ZAKAZ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA ZDJĘĆ ORAZ TEKSTÓW BEZ ZGODY JEST ZABRONIONE
Wszelkie prawa do zdjęć i opisów są naszą własnością - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich
zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Projekt i wykonanie - Programuj.pl